Sexuální chování u malých dětí

Nejoblíbenější videa

Sexuální chování u malých dětí

Psychologie 4.část. Sociální patologie

. Hadj Moussová (1997), ohmatávání musí pachateli přinášet sexuální uspokojení. Je třeba odlišovat běžné mazlení s dítětem, které je, zejména u malých dětí, velmi významným projevem citové vazby s matkou nebo s jinými členy rodiny.
jakubamartin.blogspot.cz/p/socialni-patologie.html

3. Celostátní konference sexuální výchovy, ZÁPAS O DUŠI

Kamil Janiš Jakákoliv diskuse o morálce dnešních dnů v oblasti sexuálního chování a výchovy mládeže rozdělí účastníky do skupin vášnivě si odporujících. Proč nepřináší sexuální výchova očekávané výsledky?
zod.reformace.cz/3-celostatni-konference-sexualni-vychovy-cislo-52

Síla sexuální intimity | Víra.cz, křesťanství.cz

Síla sexuální intimity Příručka sexuální výchovy pro dospělé.. Dnes se lidé otevřeně baví o sexu, ale existuje pouze málo přesných informací, co by měli manželé očekávat od jejich sexuálního spojení.
vira.cz/Texty/Knihovna/Sila-sexualni-intimity.html

MVDr. František Špruček, Ph.D Sociální chování psů

Klasickým příkladem je fena žvýkající kost, ke které se blíží malé štěně. Mezi nejdůležitější okruhy patří: lovecké chování , obranné chování , sexuální chování a sociální chování .
vetklinik.blogspot.cz/2010/02/socialni-chovani-psu.html

Jak nevěra rodičů ovlivňuje vývoj dětí – Novinky.cz

Záleží jim na složení dětské stravy, kvalitě hraček, dbají na mimoškolní aktivity, ale už zapomínají na to Nikdy v minulosti rodiče tolik nehleděli na potřeby svých dětí jako v současnosti. Podvedené se cítí i děti
novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/299957-jak-nevera-rodicu-ovlivnuje-vyvoj-deti.html

Evoluce touhy (Strategie sexuálního chování ) - David M

Evoluce touhy (Strategie sexuálního chování ) - Netradiční a přelomová monografie o lidské sexualitě z pozice evoluční psychologie. První publikace evoluční
www.ereading.cz/expertstrategie-sexualniho-chovani-

pub_rizikové chování(300).indd

Problematika rizikového chování je složitější než u úrazů malých dětí, je zde mnohem širší spektrum příčin i následků. . Samozřejmě ve své podstatě nezáleží na tom, zda se rizikově chová dítě, mladistvý nebo dospělý, avšak pro naše
urazydeti.cz/download/publikace_rizikove_chovani.pdf

Psychiatrie - Poruchy

│F 65 Poruchy Sexuální Preference │ Muži, kteří sexuálně obtěžují své vlastní prepubertální děti se také občas přibližují k jiným dětem - v obou případech jejich chování poukazuje na pedofilii.
sestrylf3.unas.cz/poruchy.html

SEXuologie - Sexuální orientace aj - Transsexualita

zda byl fyzicky, sexuálně nebo citově zneužíván či deprivován. Významná pro jeho osobnostní a psychosexuální vývoj mohou být i jiná traumata související například s úmrtím blízkých osob, rozpadem manželství, ztrátou dětí , uvězněním atd.
www.sexuolog.estranky.cz/clanky/sexualni-orientace-aj/transsexualita.html

www.poradna-pro indigové děti ?

Tato stránka je věnována všem Indigovým a jejich okolí. Všeobecné charakteristiky Indigových dětí Indigové děti jsou skutečně zvláštní a představují velké procento všech dětí , které se nyní rodí na celém světě.
poradna-pro-indigove.estranky.cz/clanky/co-znamena-vyraz-indigove-deti_.html